Nagroda w konkursie Bioderma Poland

Nagroda w konkursie Bioderma Poland

Przyznaję, rzadko biorę udział w konkursach, ale tym razem nie potrafiłam sobie odmówić z racji tego, że zadanie nie było trudne i co ciekawe miałam okazję już wypróbować produkt zamieszczając o nim nawet recenzje na blogu. Szczegóły tutaj. Ale do rzeczy…na początku czerwca na oficjalnym fanpage’u marki Bioderma został ogłoszony konkurs pod hasłem WYBIERZ NAJLEPSZY PŁYN MICELARNY!

Nagroda w konkursie Bioderma Poland

Wystarczyło w kilku zdaniach napisać, którego z płynów micelarnych Bioderma się używa i uzasadnić, dlaczego akurat na ten padł wybór. Nagrodą był firmowy brelok, który już na zdjęciu wzbudził mój entuzjazm. Postanowiłam spróbować i podzieliłam się krótką opinią o płynie micelarnym Sensibio H2O przeznaczonym do skory wrażliwej i znalazłam się w gronie laureatów.

Miło, a jeszcze bardziej sympatyczniej było kiedy nagroda do mnie dotarła, ponieważ okazało się, że w rzeczywistości brelok prezentuje się… ślicznie. Ponadto do przesyłki zostały dodane ulotki informacyjne o produktach Bioderma wraz z poradnikiem jak dbać o skórę oraz próbki: korygującego preparatu zwężającego pory Sebium Pore Refiner, skoncentrowanego serum intensywnie nawilżającego Hydrabio Serum. Jednak najwięcej radości dostarczyła miniaturka płynu micelarnego Sensibio H2O.

Może to dobra rozgrzewka przed kolejnymi konkursami, okaże się w przyszłości.

Nagroda w konkursie Bioderma Poland

Brelok Bioderma w pełnej okazałości:)

A czy Wy często bierzecie udział w konkursach organizowanych przez marki kosmetyczne? Zdarzyło się Wam wygrać coś z czego byliście naprawdę zadowoleni? Podzielcie się swoimi wrażeniami- chętnie przeczytam:)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*