Krem do stóp GoCranberry

Krem do stóp GoCranberry

Skoro wczorajszy wpis był poświęcony peelingowi do stóp, tak dzisiaj postanowiłam, że opiszę moje wrażenia po stosowaniu kremu GoCranberry, a którym to w minionym czasie uzupełniam pielęgnację stóp. Kosmetyki wytwarzane w polskim Laboratorium NOVA zyskują bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek, dlatego szczerze ucieszyłam się, kiedy podczas II edycji Igraszek Kosmetycznych otrzymałam do wypróbowania produkty marki. W pierwszej kolejności sięgnęłam po wspomniany już wcześniej krem do stóp, który jak wszystkie preparaty marki GoCranberry zawiera ekstrakt z owoców żurawiny (mający korzystne działanie na skórę, doskonale nawilża, działa liftingująco, spowalnia procesy starzenia się skóry, dostarcza naturalnych witamin i mikroelementów, wzmacnia odporność skóry).

Krem do stóp GoCranberry

Uważam, że mocno należy podkreślić, że w kosmetykach GoCranberry stosowane są podając za producentem…zarówno innowacyjne surowce, jak i te znane od wieków ze swojej skuteczności…I tak w formuła kremu do stóp nie zawiera konserwantów i alergenów, bazuje na składnikach z certyfikatem ekologicznym. Ponadto kompozycja zawiera mocznik 6% i kwas glikolowy 5%, a te znakomicie wpływają na stopień nawilżenia i regeneracji skóry.

Krem do stóp GoCranberry

Produkt ma pojemność 50 ml i zamknięty jest w opakowaniu typu airless (bardzo lubię tego rodzaju rozwiązania ze względu na higieniczność i wygodę podczas nakładania kosmetyków). Jeżeli chcemy sprawdzić stopień zużycia, a to w pewnym momencie staje się istotne 😉 opakowanie musimy przyłożyć w kierunku mocnego oświetlenia i…wszystko stanie się jasne 😉

Konsystencja jest dość treściwa i gęsta, co jednak nie sprawia trudności w przypadku rozsmarowywania kremu, który dobrze się wchłania i lekko natłuscza. Skóra natychmiast po użyciu staje się miękka i wygładzona, a przy regularnej aplikacji zauważyłam, że w znaczący sposób zminimalizowała się szorstkość i suchość stóp i co ważne nastąpiła totalna regeneracja, co absolutnie przekonało mnie do tego, że to kosmetyk wręcz doskonały. Preferowałbym znacznie większą pojemność, bo 50 ml jakoś szybko mi ubywa 😉

Krem do stóp GoCranberry

Krem do stóp GoCranberry ma dość specyficzny i intensywny zapach, niby taki lekko przełamany cytrusowo kwaśnymi nutami, ale ma „coś” jeszcze 😉 No trzeba to poczuć i wypróbować, bo jest to kosmetyk niezwykle skuteczny i jeżeli zależy Wam na tym, żeby optymalnie pielęgnować skórę tuż przed rozpoczęciem sezonu na „odsłonięte stopy” to jest absolutnie must have.

Krem do stóp GoCranberry

Regularna cena: 30,50 zł, dostępność m. in. oficjalny sklep producenta, sklepy online.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*