Igraszki Kosmetyczne II edycja 1

Igraszki Kosmetyczne edycja II

30 listopada w Warszawie za sprawą trzech niezwykłych kobietek: Gosi, Patrycji i Eli odbyła się kolejna edycja Igraszek Kosmetycznych. Inicjatywa jest tym bardziej fajna, że grono uczestniczek stanowią blogerki i (!) blogerzy urodowi z całej Polski. Podczas kilkugodzinnego spotkania (zawsze za krótko :-( ) były obecne dziewczyny i chłopaki m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania, Torunia. Miejsce w którym odbywały się Igraszki to siedziba firmy Gold Water Blue, której właściciel oraz personel starannie zadbał o to, żebyśmy mogli czuć się swobodnie, a swoją życzliwością i profesjonalizmem ujęli mnie od samego początku. Wprawdzie Warszawa nie przywitała słoneczną pogodą, za to serducho jak najbardziej było ciepłe i spragnione nowych wrażeń.

Igraszki Kosmetyczne II edycja 1

W pierwszej kolejności przywitały nas organizatorki, a potem to już…zresztą zobaczcie i przeczytajcie dalej.

Igraszki Kosmetyczne II edycja 2

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Pan Wojciech Karwowski właściciel Gold Water Blue zafundował nam potężną dawkę wiedzy. Niesamowity to był wykład i tylko szczerze podziwiam osobę i zaangażowanie p. Wojciecha, że ma taką pasję, którą nie waha się dzielić z innymi. Momentami byłam zaskoczona pojęciami, którymi operował, ale skutecznie przekonało mnie o tym, że dziedzina kosmetologii skrywa w sobie mnóstwo interesujących zagadnień.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. CosmeFreak

Przedstawicielka Bare Minerals Agata Wrona oprócz prezentacji marki wykonała także makijaż Ani z wykorzystaniem mineralnych kosmetyków. Pomimo tego, że Bare Minerals dostępne są tylko w Sephorze (na wyłączność) nigdy wcześniej nie zwracałam na nie uwagi, aż do…prezentacji. Podziwiając efekty makijażu, no normalnie zachwyciłam się na tyle, że już wiem, że kiedyś w przyszłości będę chciała opanować sztukę nakładania kosmetyków mineralnych Bare Minerals, aby móc uzyskać świeży, a zarazem nieskazitelny makijaż.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Niestety, jak to zwykle bywa czas mijał nieubłaganie, a w kolejce czekały niespodzianki przygotowane przez „igraszkujący zespół”. I tak oto dziewczyny absolutnie zaskoczyły mikołajkowym losowaniem, w którym każda z uczestniczek otrzymała kosmetyczny prezent :-)

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Uważam, że jednym z lepszych punktów drugiej edycji Igraszek była prezentacja przygotowana przez Michała (zawodowego kosmetologa) prowadzącego bloga Twoje Źródło Urody na temat składników, które chcąc nie chcąc są powodem do licznych dyskusji, ale i wywołują sporo kontrowersji. W trakcie wykładu Michał wyjaśniał, ale i obalał mity związane z parabenami, parafiną, SLS-ami.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Po tej niezwykle rzeczowym wystąpieniu była przerwa na jedzonko i na tym zakończę 😉 bo to mało istotny szczegół, choć odegrał znaczącą rolę, żeby nasze brzuszki były pełne, no siły na dalsze atrakcje trzeba było jakoś nabrać.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. CosmeFreak

I tak oto, przed uczestniczkami pojawiły się dwie, sympatyczne Panie: Ewa i Ola będące przedstawicielkami marek Gosh i Lumene. I ponownie zrobiło się kolorowo i mega ciekawie. Muszę przyznać, że osobiście bardzo podobało mi się to w jaki sposób zostały zaprezentowane obie marki, nie zabrakło nowych trendów, pięknych makijaży i jeszcze bardziej pożądanych kosmetyków, które będę miała przyjemność odkrywać.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. CosmeFreak

„Wisienką na torcie” okazała się prezentacja Gosi dotycząca jakości blogowania. Domyślałam się, że Gosia szykuje coś zupełnie innego i wiecie co? Zaskoczenie były totalnie pozytywne, bo…w międzyczasie wywiązał się panel dyskusyjny blogerek i blogerów urodowych przy udziale p. Ewy odpowiedzialnej za działania pr-owe dla marek Gosh i Lumene. To było coś, czego jeszcze nigdy nie doświadczyłam podczas spotkań blogerek i w tym miejscy należą się ogromne brawa dla Gosi, bo moim zdaniem zostały poruszone kwestie, o których wielu z nas blogujących wie, ale nie zawsze ma okazję, by je poruszać. Szczerze liczę na to, że ta zacna idea będzie jeszcze kontynuowana bo o jakość blogowania trzeba dbać nieustannie 😉 , a przydatnej wiedzy nigdy dość.

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Szkoda, że ograniczenia czasowe wymusiły to, że nie mogłam zostać do końca, mimo to wracałam do Krakowa pełna nowych przemyśleń i otwartych pytań nad którymi będę jeszcze pracować, aby Moment Urody dostarczał czytelnikom jeszcze więcej opinii i wrażeń. Ot, taka refleksja już na zakończenie relacji 😉

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. Bazarek Kosmetyczny

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. CosmeFreak

Gosia, Patrycja, Ela– jestem 3X na TAK!

Igraszki Kosmetyczne II edycja

zdj. CosmeFreak

Partnerzy II edycji Igraszek Kosmetycznych:

Igraszki Kosmetyczne II edycja

3 comments

  • wenus-lifestyle

    Widać, że spotkanie się udało :)
    Z wielką chęcią wzięłabym udział w podobnym, bo zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć 😉

  • strasznie żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, chyba najbardziej tego panelu Gosi, na który nie mogłam się doczekać…
    wiem z wiarygodnego źródła ( 😛 ), że zostanie to pociągnięte, a kolejne Igraszki już w planach, więc proponuję powoli nastawiać się na wyjazd do stolicy :)))))

  • Och jak ja bym chciała kiedyś wziąć udział w takim spotkaniu :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*