balsam do ciała PAT&RUB

Żurawinowo- cytrynowe nawilżenie ciała pobudzające zmysły

Chyba trudno zaprzeczyć, że balsam do ciała to jeden z tych kosmetyków, które kobiety uwielbiają i chętnie używają po kąpieli (ja zdecydowanie się do tej grupy zaliczam). W dzisiejszym wpisie z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkowy w mojej opinii produkt. A jest nim…balsam do ciała z linii rewitalizującej PAT&RUB (uważni czytelnicy z pewnością zauważają, że jest to już kolejna odsłona recenzji tej marki, którą darzę szczególnym uwielbieniem ze względu na cudowne zapachy, które idą w parze z działaniem). Nie inaczej jest też w tym przypadku.

Balsam do ciała rewitalizujący PAT&RUB

Zapakowany w smukłe opakowanie z pompką, która świetnie dozuje potrzebną warstwę kosmetyku jest niezwykle higieniczne i praktyczne w użyciu, co powinny docenić panie, które wolą tego typu rozwiązania. To, co”uderza” przy pierwszej aplikacji to orzeźwiający aromat cytryny, który jest mocno wyczuwalny oddziaływując przy tym na zmysły, mmm. Konsystencja jest delikatna i szybko wchłania się w skórę i co ważne- nie pozostawia tłustej warstwy, czego szczerze przyznam- nie lubię, dlatego też balsam bez obaw można używać również po porannym prysznicu, oczywiście pod warunkiem, że preferujemy cytrynowo- żurawinowe nuty zapachowe świetnie pobudzające do działania.

Balsam do ciała PAT&RUB Linia rewitalizująca

Tak balsam prezentuje się na skórze, w wersji prosto z opakowania:)

Osoby mające suchą skórę poprzez systematyczne używanie balsamu zauważą znaczącą poprawę stopnia jej nawilżenia (potwierdziłam w sposób empiryczny na własnym ciele) . Drobne podrażnienia zostają załagodzone, a skóra staje się miła w dotyku i wygładzona, dokładnie tak ja podaje opis od producenta. Czy to nie wspaniałe kiedy obietnice stają się realne?!

Balsam do ciała rewitalizujący PAT&RUB

Zapewniam, że jeśli tak jak ja wypróbujecie ten balsam poświęcając dosłownie kilka minut na jego wsmarowanie poprawa samopoczucia jak najbardziej gwarantowana, ale to już moja rekomendacja:-)Pragnę wspomnieć jeszcze, że po każdym użyciu preparatu można zauważyć ile jeszcze pozostało do wykorzystania, a to przez lekko przeźroczyste opakowanie, przynajmniej drodzy czytelnicy nie będziecie rozczarowani, że to już koniec tej cytrynowi i energetyzującej przygody z balsamem rewitalizującym PAT&RUB.

Balsam do ciała rewitalizujący PAT&RUB

Ale uwaga! Ze względu, że w kompozycji zawarte są wyłącznie surowce z certyfikatem ekologicznym może ona potrwać jedynie 6 miesięcy- tak, więc powodzenia! Aaa, no i czekam na wasze wrażeń, zachęcam na umieszczanie komentarzy!

 Balsam do ciała rewitalizujący PAT&RUB

Cena w sklepie internetowym PAT&RUB: 59 zł

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*