Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Kolejna, letnia nowość w ofercie kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin- tym razem wodna mgiełka do twarzy i ciała- kwiat pomarańczy. Dostępna jest również wersja różana, o której pisałam tu. O ile tamten wariant był dla mnie bardzo dobry w działaniu o tyle wodna mgiełka do twarzy i ciała(kwiat pomarańczy) przy pierwszych aplikacjach nie pozostawiła przyjemnego wrażenia, ponieważ na buźce i dekolcie pojawiło się…lekkie szczypanie i zaczerwienienia. Zaskoczenie było tym większe, że taka sytuacja nie miała wcześniej miejsca przy stosowaniu innych kosmetyków PAT&RUB. A tu proszę! Taka niemiła niespodzianka :-( To niekomfortowe uczucie wprawdzie zniknęło po kilkunastu minutach i zgodnie z radą Marty (Junior Product Manager PAT&RUB) odstawiłam na jakiś czas kosmetyk, żeby wyeliminować wystąpienie kolejnych reakcji alergicznych. Powróciłam do stosowania wodnej mgiełki kilka tygodni temu i co? Po poprzednich „niedogodnościach” ani śladu :-) Uff, dzięki temu mogłam na nowo odkryć walory produkty, który polubiłam ze względu na na dobre właściwości tonizujące, odświeżające i delikatnie nawilżające.

Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Warto w tym miejscu zacytować informacje ze strony producenta o tym, że „Woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy to bogata w substancje odżywcze woda destylacyjna, pozostała po procesie otrzymywania olejku z kwiatów gorzkiej pomarańczy – neroli. Znakomita dla skóry twarzy i ciała ze względu na właściwości antyseptyczne, nawilżające, zmiękczające, regenerujące i wzmacniające„.

Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Mogą ją stosować zarówno właścicielki cery przetłuszczającej się, jak i dojrzałej i naczynkowej. W mojej opinii wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy) korzystnie sprawdza się podczas porannego jak i wieczornego demakijażu, kiedy to zależy mi na tym, żeby odświeżyć i stonizować skórę. Nie ma konieczności dodatkowego używania chusteczek higienicznych, ponieważ buźka zostaje pokryta właśnie mgiełką, a jej nadmiar dość szybko wnika w skórę.

Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Zapach jest wyrazisty, odrobinę słodkawy, ale do zaakceptowania ;-), choć przyznam, że wersja różana jakoś bardziej przypadła mi do gustu pod względem aromatu. Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy) bez obaw może być aplikowana również na makijaż, w żaden sposób go nie naruszając. Pojemność 100ml mieści się w torebce, ale i podręcznej kosmetyczce, dlatego podczas wyjazdów tego rodzaju preparat to moje „must have” dla szybkiego odświeżenia skóry. Na pewno atutem jest także wydajność mgiełki. Uwaga! producent podaje, że „jest też naturalnym afrodyzjakiem”, także…kobietki klikamy tu i wrzucamy do zakupowego koszyka 😉

Wodna mgiełka do twarzy i ciała PAT&RUB (kwiat pomarańczy)

Regularna cena: 29 zł.

3 comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*