Waniliowe masło do ciała Joanna

Waniliowe masło do ciała JOANNA

Masła do ciała to zwykle te kosmetyki, które używam do pielęgnacji ciała, jednak balsamom absolutnie nie mówię nie 😉 Piszę o tym w kontekście dzisiejszej recenzji poświęconej kolejnemu preparatowi z linii Naturia marki Joanna (z którą jak czytacie mam przyjemność współpracować), a będzie to waniliowe masło do ciała. Trochę sceptycznie podchodziłam do tego produktu ze względu na to, że średnio przepadam za aromatem wanilii w kosmetykach, ale co tam spróbować można i…tym razem mnie przekonał :-)

Waniliowe masło do ciała Joanna

Waniliowe masło do ciała Joanna

Typowe, plastikowe opakowanie mieści w sobie 250ml kosmetyku. Szkoda, że producent nie pomyślał o tym, żeby przed otwarciem zabezpieczyć masło dodatkowym sreberkiem, no ale to taka mała sugestia. To, co w pierwszej kolejności zwraca uwagę to…niezwykła nuta zapachowa, którą polubiłam od pierwszego „wyczucia” 😉 Kojarzy mi się z waniliowym budyniem, który uwielbiam, mmm. Mogłabym tak wąchać i wąchać. Aromat jest lekko słodkawy, nienachalny, po wklepaniu masła w skórę nie otrzymuje się jednak zbyt długo, ale to jakoś specjalnie mi nie przeszkadza 😉

Waniliowe masło do ciała Joanna

Waniliowe masło do ciała Joanna

Konsystencja nie jest nadmiernie gęsta, co wpływa na to, że waniliowe masło Joanna bardzo dobrze się rozprowadza na ciele i równie szybko wchłania. Skóra staje się miękka, nawilżona i gładka, nie lepi się, jednak zanim założymy ubranie chwilkę możemy odczekać (szczególnie, jeżeli wsmarujemy nieco większą ilość masła 😉 Zdarzało mi się to, będąc pod wpływem tego, jakże kuszącego aromatu 😉 Kosmetyk jest wydajny i ma przystępną cenę w okolicach 6- 12 zł (w zależności od punktu sprzedaży).

Waniliowe masło do ciała Joanna

Ten i wiele innych kosmetyków marki Joanna możecie zakupić w sklepie na stronie www.joanna.pl. Oficjalny fan page tu.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*