Tonik do twarzy PAT&RUB

Tonik do twarzy PAT&RUB

Kiedy już twarz zostanie dokładnie oczyszczona (dotyczy to zarówno porannej jak i wieczornej pielęgnacji) nie należy zapominać również o tonizacji ulubionym preparatem 😉 Ja taki mam już od wielu miesięcy i właściwie to trudno przypomnieć mi sobie, żebym miała lepszy, przynajmniej w kwestii łagodzenia podrażnień. Tadam! Oto i wspomniana „gwiazda”- tonik łagodzący do twarzy PAT&RUB z linii FACE. Hipoalergiczny, znakomicie nadaje się do stosowania zarówno przy wrażliwej skórze jak i mającej skłonności do pojawiania się niedoskonałości.

Tonik do twarzy PAT&RUB

Tonik do twarzy PAT&RUB

Estetyczna, pełna minimalizmu szata graficzna opakowania…czyli to, co lubię 😉 Pojemność 200 ml. Pachnie przyjemnie, dla mnie najmocniejsza jest nuta rumianku (oprócz ekstraktu z rumianku solnego w kompozycji preparatu znajduje się także woda różna, woda rozmarynowa, woda lawendowa). Jak w każdym kosmetyku sygnowanym marką PAT&RUB tak i w tym wspomniane surowce posiadają certyfikat naturalności. Jeżeli macie skłonności do podrażnień czy też zaczerwień to tonik do twarzy PAT&RUB będzie bardzo dobrym wyborem.

Tonik do twarzy PAT&RUB

Nie tylko odświeża cerę, ale i ma działanie łagodzące oraz kojące. Może niezbyt szybko się wchłania, natomiast uważam, że korzystnie przygotowuje skórę na przyjęcia serum, a w dalszej kolejności na wklepanie kremu. Taki rytuał w mojej opinii to absolutnie konieczność, kiedy staramy się dbać o cerę, aby zdrowo i świeżo wyglądała i była naturalnie „uspokojona”. Ale jak wiadomo kroki na tej drodze muszą być systematyczne i nie powinno się ich odpuszczać. Tonik do twarzy PAT&RUB jest niezwykle wydajny, a inwestycja w niego jest słuszną decyzją (regularna cena  60 zł). Dostępność: Sephora i sklep online PAT&RUB.

Tonik do twarzy PAT&RUB

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*