Różany piling do ust PAT&RUB

Różany piling do ust PAT&RUB

Odkąd przekonałam się jaka przyjemność płynie ze stosowania pilingu do ust produkt ten niemal codziennie towarzyszy mi w pielęgnacji. O usta również należy dbać, szczególnie jeżeli mają tendencję do wysuszania (a moje niestety mają). O pomarańczowym smakołyku pisałam Wam już tutaj, tym razem nadeszła kolej na wersję różaną.

Różany piling do ust PAT&RUB

Absolutnie urzekł mnie subtelny zapach róży, który  wyczuwam za każdym razem kiedy otwieram urocze opakowanie pilingu do ust PAT&RUB (pojemność 25 ml). Jak podaje producent piling jest kompozycją zdrowego cukru z brzozy oraz olejów i maseł roślinnych. To znakomite połączenie sprawia, że już po pierwszym użyciu można przekonać się jak dobroczynne działanie na stan ust ma ten naturalny kosmetyk.

Różany piling do ust PAT&RUB

Wystarczy odrobina pilingu, żeby móc delikatnie złuszczyć skórę, która staje się bardzo dobrze wygładzona, nawilżona i…smaczna. Tak, tak z racji tego, że w składzie produktu znajduje się już wspomniany wcześniej cukier brzozowy (o działaniu przeciwpróchniczym) bez obaw po zakończeniu pilingowania możemy rozpuszczoną na ustach zawartość po prostu…zlizać i cieszyć się z efektu. Mały zabieg, a jak wiele korzyści!

Różany piling do ust PAT&RUB

Mmm, usta są bardzo dobrze przygotowane do wykonania makijażu podkreślającego ich zdrowy wygląd i powabność. Już nie trzeba się martwić o suchą i spierzchniętą skórę, ponieważ przy regularnym używaniu rezultaty będą mocno zauważalne i nie będziemy patrzeć na piling do ust jako zbędny kosmetyczny gadżet.

Różany piling do ust PAT&RUB

Produkt  jest bardzo wydajny (potwierdzam na własnym przykładzie), także jestem przekonana, że nie tylko ja doceniam jak wiele przyjemności i skuteczności kryje w sobie ta zdrowa słodkość. Przy okazji pragnę wspomnieć, że Pilingi do ust PAT&RUB zostały nagrodzone tytułem Najlepsze dla Urody 2012 magazynu Uroda Beauty Expert. Chyba w tym przypadku dalsze rekomendacje są zbędne 😉 Szczerze polecam!

Różany piling do ust PAT&RUB

Kosmetyki naturalne PAT&RUB dostępne są w perfumeriach Sephora. Zachęcam do odwiedzenia sklepu online www.patandrub.pl w którym często organizowane są specjalne akcje rabatowe dzięki czemu kosmetyki można zakupić w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie sami :-)

Cena różanego pilingu do ust: 49 zł.

9 comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*