test

Różana kuracja z kwasem hialuronowym

Jakie to niesamowite uczucie kiedy odnajduje się kosmetyk, który już przy pierwszym stosowaniu spełnia oczekiwania, wywołując tym samym ogromną przyjemność z faktu jego posiadania. Co to za cudo, któremu poświęcam ten wpis…otóż…przedstawiam ekoAmpułkę 1 Serum do twarzy polskiej marki PAT&RUB sygnowaną osobą znanej Wam dziennikarki telewizyjnej Kingi Rusin…

ekoAmpułka 1 Serum do twarzy PAT&RUB

Preparat przeznaczony jest do skóry suchej i wrażliwej. Jako, że mam skórę z tendencją do przetłuszczania się i zaczerwienień postanowiłam wypróbować ekoAmpułkę 1 jako kurację do stosowania zarówno na dzień i na noc pod krem lub samodzielnie ( a przed „wielkim wyjściem” obowiązkowo).

ekoAmpułka 1 Serum do twarzy PAT&RUB

To, co w pierwszej kolejności mnie urzekło to opakowanie, gustowna, szklana buteleczka o pojemności 30 ml z charakterystyczną końcówką, która po wyciągnięciu jest pipetką służącą nam do nakładania tego przezroczystego eliksiru. Niech delikatność tej czynności Was nie przeraża, ponieważ zawartość cennych składników w kosmetyku jest dobroczynna dla skóry twarzy i szyi (tak, tak o niej też nie zapominajcie przy aplikacji).

Jak podaje producent ekoAmpułka 1 zawiera kwas hialuronowy, który doskonale wiąże cząsteczki wody w skórze, oligosacharydy, witaminy, aminokwasy, minerały, substancje nawilżające i kojące. Czego pragnąc więcej…chyba tylko…wody różanej, której 30% zawartość niezwykle wpływa na doznania zapachowe i delikatny aromat, mmm.

ekoAmpułka 1 Serum do twarzy PAT&RUB

Uwaga! Serum działa mocno również na zmysły! Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby poczuć działanie kosmetyku i delikatnie napiętą skórę (nie należy przesadzać, żeby nie mieć trudności z mimiką;) To, co mnie zachwyciło to to, że ekoAmpułka 1 natychmiast łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienia, a skóra staje się miła w dotyku i zdrowsza.

Produkt jest wydajny i wystarcza na wiele aplikacji, pamiętajmy jednak, żeby go zużyć w przeciągu 6 miesięcy od daty otwarcia buteleczki.  Nieprawdopodobne, że taki efekt jest zauważalny i co ważne- odczuwalny już po pierwszym nałożeniu. Z dnia na dzień zaczerwienienia na mojej twarzy znalazły prawdziwe ukojenie. Choć cena może nieco odstraszać inwestycja w ekoAmpułkę 1 PAT&RUB zwraca się ze 100% zyskiem dla kondycji naszej skóry! Polecam!

Cena w sklepie internetowym PAT&RUB: 180 zł

Cena w perfumeriach Sephora: 159 zł

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*