żel myjący PAT&RUB

Pobudź swoje ciało już od rana!

To hasło w mojej opinii najlepiej oddaje działanie rewitalizującego żelu myjącego marki PAT&RUB.  Jeśli pragniesz aby po nocnym wypoczynku nabrać pozytywnej energii do działania i ożywić swoje ciało polecam prysznic z użyciem tego kosmetyku.

 Rewitalizujący żel myjący do ciała PAT&RUB

Co w nim takiego niezwykłego? Przede wszystkim obłędny zapach z mocno wyczuwalną wonią olejku cytrynowego odpowiedzialnego za zdrowy wygląd skóry, jej wygładzenie oraz wzmocnienie. Produkt ma pojemność 250 ml z wygodną w dozowaniu końcówką, przez co z opakowania wydobywa się taka ilość jakiej potrzebujemy, żeby starannie umyć ciało.

 Rewitalizujący żel myjący do ciała PAT&RUB

Konsystencja jest nieco bardziej płynna niż jest to w przypadku innych kosmetyków, a to ze względu na fakt, że rewitalizujący żel myjący w swojej kompozycji substancje myjące z oleju kokosowego i babassu, o jakiejkolwiek ilości SLS nie ma w tym przypadku mowy. Tylko cała moc dobroczynnych naturalnych składników. Lubię to! Jak nie trudno z tej też przyczyny kosmetyk nie pieni się a za to delikatnie pielęgnuje skórę, która jest odpowiednio nawilżona bez uczucia nieprzyjemnej suchości.

 Rewitalizujący żel myjący do ciała PAT&RUB

Preparat jest wydajny, jednak w moim przypadku ze względu na cudowny zapach dosyć szybko ubył z butelki:-(

Rewitalizujący żel myjący do ciała PAT&RUB

Świetnym uzupełnieniem do żelu jest zastosowanie zaraz po prysznicu/kąpieli balsamu z tej samej serii po którym skóra jest przyjemnie wypielęgnowana, ale o tym jeszcze wspomnę w innym poście. Niech cytrynowo- żurawinowa moc będzie z Wami, pozdrawiam!

 

Cena w sklepie internetowym PAT&RUB: 45.01 zł

Cena w perfumerii Sephora: 49 zł

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*