Antyperspirant Suchy Spray Iwostin

Optymalna ochrona przed potem dla skóry wrażliwej

W wyniku kumulacji wielu czynników (takich jak stres, zanieczyszczenia powietrza, niewłaściwa dieta czy problemy ze zdrowiem) nasza skóra staje się znacznie bardziej podrażniona, co wymaga najczęściej zastosowania specjalnych preparatów, których głównym zadaniem będzie załagodzenie tego stanu. Pocenie się to naturalny proces, który nierozerwalnie związany jest z naszym organizmem, dlatego też warto i należy zainwestować w preparat zapewniający optymalny stopień ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i nieestetycznymi plamami na ubraniu.

Antyperspirant Suchy Spray Iwostin

Osoby mające skłonność do wrażliwej skóry powinny zdecydować się antyperspirant, który nie ma w składzie alkohol (który może dodatkowo wysuszać delikatną skórę pod pachami). Ja taki odnalazłam i jest to produkt marki Iwostin mającej w swojej ofercie dermokosmetyki. Przedstawiam: trójaktywny antyperspirant suchy spray z linii ASPIRIA. Producent poleca jego stosowanie „dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i alergicznej”, co istotne bez obaw można go używać bezpośrednio po depilacji (sprawdziłam- nie szczypie). W porównaniu do tradycyjnych drogeryjnych antyperspirantów ten zamknięty jest w opakowaniu o pojemności 150 ml, mimo tego jest wydajny więc przy codziennym stosowaniu wystarczy na 2 miesiące (jak nie dłużej) Muszę przyznać, że końcówka dozownika mogła by zostać znacznie bardziej dopracowana, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest mało stabilna (ale spokojnie kwestię posługiwania się nią można szybko opanować).

Antyperspirant Suchy Spray Iwostin

Zapach jak na dermokosmetyk jest przyjemnie słodkawy, ale bez obaw nie kłóci się z zapachem perfum. Zgodnie z zapewnieniami producenta preparat skutecznie zapewnia suchą i gładką skórę przez kilka godzin (w moim przypadku wytrzymuje do ok. 11 godzin, jednak jak nie trudno się domyśleć jest to sprawa indywidualna dla każdej osoby i nie w każdym przypadku ten wynik zostanie utrzymany na tym poziomie, co jak wiadomo jest również uzależnione od wysiłku jaki konkretnie wykonujemy w określonym momencie). Przy nadmiernym psikaniu z odległości mniejszej niż 15- 20 cm spray może delikatnie pozostać na ubraniu w związku z tym jeżeli się nie spieszymy warto odczekać chwilkę zanim założymy ulubione czarne wdzianko. Antyperspirant z linii ASPIRIA posiada w składzie wiele substancji aktywnych, mianowicie: sól aluminium, Hydagen® C.A.T., Dry Flo PC (pochodna skrobi z kukurydzy), które są odpowiedzialne za jego działanie, które uważam za jak najbardziej pozytywne. Produkt jest też hipoalergiczny, co z pewnością docenią wrażliwcy. Pamiętajmy, żeby w trakcie wieczornej toalety dokładnie zmyć preparat, żeby skóra pach też mogła czasami odetchnąć;-)

 

Dostępny wyłącznie w aptekach, cena waha się w przedziale od 20 do 26 zł

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*