Musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB

Musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB

W marcu, aby uprzyjemnić Dzień Kobiet marka PAT&RUB wprowadziła do oferty trzy nowe produkty, tzw. umilacze kąpielowe -musujący puder z kozim mlekiem, morska sól z kozim mlekiem oraz musujący puder z czerwoną glinką o którym będzie dzisiejszy wpis. Jeżeli lubicie zażywać długie, relaksujące kąpiele to musujący puder z czerwoną glinką może okazać się całkiem rozkoszną alternatywą dla tak popularnych płynów, soli czy nawet olejków ze względu na swoje właściwości pielęgnacyjne.

Musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB

Oprócz francuskiej glinki Montmorillonite w kompozycji pudru znajduje się m. in. masło shea, olej ze słodkich migdałów, olejek rozmarynowy. Takie połączenie sprawiło, że po kąpieli ciało było nie tylko naturalnie odprężone, ale i dobrze nawilżone i uwaga!nie wymagało wmasowywania ulubionego balsamu czy masła (efekt utrzymywał się jeszcze kolejnego dnia). Co widać na zdjęciu musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB ma sypką konsystencję, która w kontakcie z wodą zwyczajnie się rozpuszcza zabarwiając wodę na delikatnie ceglasty kolor. Nie sposób nie wspomnieć o płatkach róży, które nadają charakterystyczny aromat pudrowi i wraz z olejkiem rozmarynowym tworząc całkiem zgrany duet, co odczuwają szczególnie nasze zmysły, ale przede wszystkim skóra, która tuż po kąpieli była cudnie pachnąca, miękka i wygładzona.

Musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB

Kąpielowy seans z musującym pudrem z czerwoną glinką PAT&RUB to wyjątkowy relaks na …trzy użycia, bo na tyle rekomenduje go producent. Cena opakowania 400 g w sklepie internetowym PAT&RUB: 45 zł.

Musujący puder do kąpieli z czerwoną glinką PAT&RUB

Choć kąpiele z wykorzystaniem pudru PAT&RUB były i przyjemne oraz kojące zarówno dla ciała i zmysłów, tak ten stan nieco wygasł po spojrzeniu na wannę, a ta… no cóż…wymagała solidnego wyczyszczenia, bo pozostałości po produkcie dość intensywnie ją „zakolorowały” 😉

2 comments

  • Zazwyczaj tego typu „umilacze” kończą się myciem otoczenia… choćby kawowy peeling do ciała ;)… ale ta przyjemność podczas kąpieli jest tego warta :) BTW w naszym butiku też mamy takie pudry :)

  • Moment Urody

    No tak…trzeba to też mieć na uwadze 😉 ale jest dokładnie tak jak piszesz”ta przyjemność podczas kąpieli jest tego warta”.
    A widziałam , widziałam już wczoraj i jaka dobra cena :-) No i w ogóle nowe produkty w asortymencie- gratuluję!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*