Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Mleczko czy płyn micelarny? To pytanie zadaję sobie za każdym razem, kiedy wybieram nowy preparat do oczyszczania twarzy 😉 Mam jednak wśród kosmetyków takie, do których chętnie wracam, tym razem jest to mleczko do oczyszczania marki PAT&RUB. To już kolejne opakowanie, które zużyłam, także idealny czas, żeby opisać na blogu moje wrażenia.

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

W smukłej butelce o pojemności 200ml znajduje się preparat o wyjątkowych właściwościach, który znakomicie oczyszcza skórę twarzy ze wszelkich zabrudzeń i makijażu. Właściwe na tym etapie mogłabym zakończyć recenzję 😉 ale jednak napiszę nieco więcej. Abstrahując chwilowo od działania kosmetyku chciałabym zwrócić uwagę na prostą i elegancką estetykę opakowania, którą bardzo lubię, ponieważ mam poczucie, że na mojej półce z kosmetykami stoi luksusowy preparat.

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Wygodny, a zarazem higieniczny dozownik umożliwia łatwą aplikację mleczka, dokładnie tyle ile chcemy, żeby dobrze oczyścić twarz. Udogodnienie jakim jest system airless sprawia, że zużyjemy kosmetyk do ostatniej kropelki 😉 To, co uderza zaraz po nałożeniu na płatek to przyjemny, słodkawy zapach. Osobiście bardzo zanim przepadam, co tylko dodatkowo potęguje zadowolenie z używania.

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Konsystencja jest typowa dla mleczka, optymalnie gęsta, delikatna i lekka, nie wylewa się z płatka. Tak, jak wspominałam wcześniej bardzo dobrze oczyszcza cerę pozostawiając ją gładką, odświeżoną i nawilżoną. Po zakończeniu pielęgnacji mleczko do oczyszczania PAT&RUB nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, tylko efekt delikatnego nawilżenia. Z tonikiem z linii Face tworzy zgrany duet, po którym cena jest wyraźnie ukojona, bez podrażnień i nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Na plus jest także wydajność, mleczko radzi sobie ze zmywaniem makijażu oczu (ale przy wodoodpornym już nieco słabiej), nie szczypie.

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Kosmetyk znalazł we mnie zwolenniczkę głównie przy oczyszczeniu cery, ponieważ do demakijażu oczu preferuję jednak płyny (oczami wyobraźni chciałabym zobaczyć taki w ofercie PAT&RUB dedykowany specjalnie dla oczu wrażliwych). Mleczko do oczyszczania PAT&RUB doskonale odświeża, nie zapycha, a buźka po nim jest…naprawdę zdrowa!

Mleczko do oczyszczania PAT&RUB

Standardowa cena w sklepie online www.patandrub.pl 60zł, jednak bardzo często udostępniane są specjalne promocje i kody rabatowe, które umożliwiają zakupy w znacznie niższej cenie. Zachęcam do odwiedzania oficjalnego fan page’a marki PAT&RUB i zapisania się do newslettera, a żadna okazja Was nie ominie :-)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*