Mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works

Mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works

Kosmetyki sygnowane marką Bath&Body Works to dla mnie absolutnie nowość, co wynika m.in. z tego, że w Krakowie nie ma jej sklepu, a do Warszawy nie zawsze jest po drodze 😉 No, ale kiedy już jest (a było tak w czerwcu i w lipcu) wówczas pojawia się przyjemna okazja do ich wypróbowania. Wprawdzie mam już pierwszy zakupiony produkt, jednak z recenzją jeszcze zaczekam, natomiast dziś zaprezentuję mgiełkę Moonlight Path Bath&Body Works, którą otrzymałam podczas Wakacyjnych Igraszek Kosmetycznych w Warszawie. Jak ja się ucieszyłam na ten prezent :-)

Mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works

Możecie się domyśleć na co zwróciłam w pierwszej kolejności…oczywiście, że na…fioletowo- granatową szatę graficzną opakowania (zresztą cała linia utrzymana jest w takiej tonacji) mgiełki 😉 Od razu też przyszło mi na myśl, że nuta zapachowa może być też nieco intensywniejsze i na pewno nie będą to owocowe aromaty. Pojemność mgiełki Moonlight Path Bath&Body Works jest trochę nietypowa- 88ml 😉 za to znakomicie mieści się torebce i można mieć ją przy sobie w podręcznej kosmetyczce- taka wersja „podróżna” 😉 Atomizerek wygodny, nie zacina się, dozując jednocześnie optymalną ilość kosmetyku.

Mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works

Zapach po psiknięciu jest mocno wyrazisty, producent wskazuje, że w kompozycji znajdują się cztery nuty, a konkretnie: francuskiej lawendy, konwalii, mchu dębowego oraz piżma. Takie połączenie ewidentnie przemawia za tym, że mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works jest dobrym wyborem na wieczorne wyjścia, w ciągu dnia jest dla mnie nieco dusząca, ale przyjemna. Zapach przypadł mi do gustu i chętnie po niego sięgam, tym bardziej, że jak na mgiełkę długo utrzymuje się na skórze i uważam, że to jedna z głównych zalet tego kosmetyku, szczególnie jeżeli wolimy nieco lżejsze rozwiązanie niż tradycyjne perfumy czy wody toaletowe. Na letnie, zmysłowe i ciepłe wieczory jak znalazł :-)

Mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works

Chciałbym jeszcze wspomnieć, że mgiełka Moonlight Path Bath&Body Works jest bardzo wydajna, szkoda tylko, że dostępność taka słaba. Z informacji wyszukanych online wynika, że cena jest poniżej 20zł. Nie pozostaje nic innego jak czekać na otwarcie sklepu w Krakowie, bo bogactwo zapachów proponowanych przez Bath&Body Works jest przeogromne :-)

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*