masło otulające PAT&RUB

Masło otulające PAT&RUB

Co też czynić? Rzekłoby się, kiedy pogoda nie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, humor również nie ten i jakoś nie wyglądamy nadzwyczajnie atrakcyjnie i akurat w ten dzień „wszystko takie na nie”;-) Odpowiedź wcale nie jest zbyt skomplikowana, a wręcz przeciwnie jest w zasięgu naszej półki kosmetycznej 😉 szczególnie jeżeli gości na niej masło do ciała z linii otulającej PAT&RUB. I tak teraz właśnie jest ten moment, kiedy wyobrażamy sobie słodkawy karmel przełamany waniliowym aromatem z lekką nutą cytryny. Połączenie absolutnie doskonałe, kiedy pragniemy zafundować sobie aromatyczną pielęgnację skóry ciała. Za każdym razem kiedy sięgam po ten produkt tworzę swój mały, naturalny rytuał, którego nawet zły nastrój nie jest w stanie zakłócić, ba! na tą małą chwilę nawet go gdzieś wypędza 😉

masło otulające PAT&RUB

Odkąd miałam okazję poznać zapach linii otulającej (a było to już ponad rok temu) aromat ten kompletnie wpisał się w moje preferencje w tej kwestii dostarczając kosmetycznej uciechy 😉 250 ml otulającego masła do ciała i tyyyle radości. Żeby tego było mało marka PAT&RUB rozszerzyło linię o kolejne produkty, co tylko potęguję chęć sięgnięcia po kolejne propozycje. I tak do masła, scrubu i balsamu do rąk dołączył również żel pod prysznic, balsam do stóp, olejek do ciała, balsam do ciała. Cuuudnie!

masło otulające PAT&RUB

Niejednokrotnie wspominałam, że masła do ciała sygnowane marką naturalnych kosmetyków PAT&RUB to produkty wielozadaniowe, a to z racji tego, że znakomicie nadają się do wszechstronnej pielęgnacji ciała (począwszy od stóp a na dekolcie kończąc). Nie inaczej jest tym razem :-) Już po pierwszym zastosowaniu skóra staje się optymalnie nawilżona za co odpowiedzialne jest wysokie stężenie maseł i olejów roślinnych (masło shea, masło kakaowe, masło oliwkowe, olej babassu, qualane, ekstrakt z cytryny, naturalna witamina C, gliceryna roślinna- wszystkie surowce z certyfikatem ekologicznym).

masło otulające PAT&RUB

Konsystencja masła otulającego PAT&RUB jest ultra delikatnie i rozprowadza się bardzo łagodnie na skórze, nie pozostawiając przy tym nielubianej tłustej warstwy. Zapach, tak jak wspomniałam na początku wpisu jest łagodnie słodkawy i dość długo utrzymuje się na ciele przez co może nieco kolidować z perfumami. Także wiecie… ja tam o(tulenie) bardzo uwielbiam 😉 podobnie zresztą jak miękką i gładką skórę zaraz po użyciu tego kosmetyku :-)

masło otulające PAT&RUB

Cena w sklepie internetowym PAT&RUB:  69 zł

marka PAT&RUB jest partnerem bloga, kosmetyk otrzymałam w ramach współpracy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*