szampon PAT&RUB

Jak naturalnie pogłębić kolor włosów ciemnych?

…pragnę poinformować, że jest na to sposób a to za sprawą serii kosmetyków do ekologicznej pielęgnacji włosów sygnowanych marką PAT&RUB. Z racji tego, że odżywka z tej serii została już przeze mnie całkowicie zużyta podzielę się moją opinią na temat szamponu, który już jest na wykończeniu, ale to również doskonała okazja do tego, żeby podsumować jego działanie. A to jest- skuteczne!

Szampon do włosów ciemnych PAT&RUB

Produkt zapakowany jest gustowną 250 ml tubę, która wyglądem przypomina tradycyjne balsamy do rąk, tu mamy takie opakowanie w wersji maxi:-)Delikatny, nieco „ziołowy” zapach szamponu i odżywki sprawia, że bardzo przyjemnie się oba kosmetyki stosuje.

Szampon do włosów ciemnych PAT&RUB

Nieco płynna konsystencja (ale to oczywiste dlaczego) . Jednak dla zainteresowanych wspomnę, że jest to jeden z nielicznych dostępnych preparatów do pielęgnacji skóry głowy i włosów, które miałam okazję używać bez SLS i SLES). Mimo tego włosy świetnie się myje, choć zwolenniczki tzw. piany mogą być nieco zaskoczone, że szampon takowej nie wydobywa, no może jedynie minimalnie a jest to zasługą łagodnych, detergentów roślinnych.

Szampon do włosów ciemnych PAT&RUB

Uważam, że najlepszy efekt uzyskuje się poprzez używanie zestawu (odżywka+szampon), ponieważ włosy łatwo się rozczesują, a po wysuszeniu są pełne blasku i co najważniejsze…nabierają żywszego koloru. A o to przecież chodzi w tej serii i ja się z tym zgadzam. Pragnę zaznaczyć, że jest to moje kolejne opakowanie kosmetyku, który dostarcza tylu wartościowych pielęgnacyjnych składników, co jednocześnie uważam, że jest najlepszą rekomendacją.

Szampon do włosów ciemnych PAT&RUB

Doskonale zdaję sobie sprawę, że cena za ten szampon może nieco odstraszyć, no ale czego się nie robi dla naturalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów;-) Jako, że moje włosy mają tendencję do przetłuszczania się, a ja sama lubię codzienną świeżość włosów preparat wystarczył mi na ok. 2 miesiące przy stosowaniu każdego dnia. Mankamentem jest dla mnie zamknięcie tuby opakowania, w którym lubi się zbierać woda, dlatego pod prysznicem czasami miałam tego typu niespodziankę, no ale bez przesady nie jest to jakaś specjalna niedogodność. Ponadto, muszę przyznać, że zauważyłam nie tylko znacząca poprawę kondycji włosów ale i znacznie mniejsze ich wypadanie, co napawa ogromnym entuzjazmem!

Szampon do włosów ciemnych PAT&RUB

Producent informuje, że linia do włosów ciemnych przeznaczona jest również do pielęgnacji włosów siwych z  tendencją do żółknięcia przywracając im ładny odcień a to za sprawą wyciągu z peruwiańskiej rośliny krameria triandra (pastwin), żarnowca i orzecha włoskiego.

Zachęcam do wypróbowania, jako, że od czasu do czasu pojawiają się mi pojedyncze srebrne nitki włosów szampon je odrobinę przyćmił bez konieczności wyrywania, jupi!

 

Cena w sklepie internetowym PAT&RUB: 49 zł

Cena w perfumerii Sephora: 59 zł

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*