Hipoalergiczny balsam do rąk PAT&RUB

Hipoalergiczna formuła dla suchych dłoni przywraca im gładkość

Miło jest otrzymywać nagrody, taką też był hipoalergiczny balsam do rąk, który udało mi się zdobyć w jednym z licznych konkursów organizowanych przez markę PAT&RUB. W charakterystycznym opakowaniu z pompką znajduje się 100 ml kosmetyku mającego w składzie wyłącznie same dobroczynne składniki, które w mojej opinii świetnie wpływają na regenerację przesuszonej skóry rąk.

Hipoalergiczny balsam do rąk PAT&RUB

Hipoalergiczny balsam do rąk tak jak i inne z linii sygnowanych marką PAT&RUB błyskawicznie się wchłania zapewniając odpowiedni stopień nawilżenia. Z racji tego, że produkt ma hipoalergiczną kompozycję substancji (masło awokado, wodę cytrynową, masło oliwek czy też alantoinę) bez obaw (tak jak podaje producent) może być stosowany przez osoby ze skłonnością do występowania reakcji alergicznych.  Właściwe dbanie o dłonie to podstawa, dlatego też wybór skutecznego kremu do rąk do absolutna konieczność.

Hipoalergiczny balsam do rąk PAT&RUB

Preparat PAT&RUB jest niezwykle wydajny i wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji. Zapach jak na kosmetyk hipoalergiczny jest dość mocno wyczuwalny i kojarzy mi ze świeżością i nutą wiosennej zieleni, a ta jak wiadomo coraz bardziej daje o sobie znać na zewnątrz ku radości wszystkim tym, którzy nie lubią zimy.

Hipoalergiczny balsam do rąk PAT&RUB

Z tym balsamem wiosnę można czuć przez cały rok, co docenią nasze dłonie. Dla suchej i zmęczonej skóry, szczególnie po kontakcie z detergentami (np. w trakcie wykonywania domowych porządków) ten balsam to najlepsze ukojenie. Zachęcam do wypróbowania.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*