Żel pod prysznic The Body Shop Chocomania

Czekoladowe przyjemności dla skóry…

Dziś trochę o słodkościach, które kryje w sobie żel pod prysznic marki The Body Shop z linii Chocomania, która miała swoją premierę w  Polsce tuż przed Walentynkami. Jak to zwykle bywa w moim przypadku skuszona jedną z wielu promocji w firmowym sklepie w krakowskiej Galerii Kazimierz postanowiłam sprawić sobie czekoladową przyjemność w nieco innej postaci:-)

Żel pod prysznic The Body Shop Chocomania

Buteleczka mieści w sobie 250 ml kremowego żelu pod prysznic, który z racji swojej konsystencji mało się pieni, za to delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Zapach jest dosyć intensywny…czekolady z orzechami i przywołuje mocno słodkie skojarzenia (jak dla mnie aż nadto). Dobrze, że na opakowaniu jest informacja, że produkt nie jest przeznaczony do konsumpcji, bo osoby bardziej wyczulone na czekoladowe aromaty mogłyby pokusić się na spróbowanie ponieważ słodkością kusi:-) Jednak zapach na ciele nie utrzymuje się zbyt długo, także bez obaw po kąpieli używałam ulubionego balsamu z innej serii.

Skóra po czekoladowej kuracji stała się dobrze nawilżona i gładka. Mam zastrzeżenia co do dozownika, który podczas mycia pod prysznicem z trudem się otwiera. I właściwie w tym temacie to byłoby na tyle. Jedno jest pewna- ta dawka czekolady nie dodaje dodatkowych kalorii.

Żel pod prysznic The Body Shop Chocomania

Jeżeli pragniemy zafundować sobie nieco więcej zmysłowej, czekoladowej rozkoszy można sięgnąć po inne kosmetyki z linii Chocomania (peeling do ciała, mydło, balsam do ciała, masło do ciała, masło do ust). Może miały już okazje zagościć na Waszej półce z kosmetykami? Jeśli tak- podzielicie się wrażeniami.

One comment

  • FYourBeauty

    Ja jeszcze nie uraczyłam tej przyjemności, ale teraz z chęcią spróbuję szczególnie mam ochotę na czekoladowe masło do ust :)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*