ekoAromat i ekoŚwieca PAT&RUB Cynamon-goździk- pomarańcza

Cynamonowe doznania zapachowe dla chwili relaksu

Są takie zapachy, które dostarczają mnóstwo przyjemnych i ciepłych doznań zapachowych, a które to są niezwykle pożądane dla nielicznych, a jakże ważnych chwil relaksu. Wśród nich znajduje się również nuta cynamonu dla mnie kojarzącą się nie tylko ze świętami, ale z czymś, co pozytywnie nastraja i pozwala na chwilkę powędrować zmysłom na przyjemną przestrzeń.

ekoAromat i ekoŚwieca PAT&RUB Cynamon-goździk- pomarańcza

Odnalazłam ją w dwóch produktach sygnowanych marką PAT&RUB firmy Aromeda Sp.z o.o., mianowicie w ekoAromacie oraz ekoAromatycznej świecy. Ten pierwszy, zapakowany w jakże gustowną aluminiową buteleczkę z dozownikiem typu spray, dzięki czemu świetnie nadaje się do rozpylania w łazience, biurze, samochodzie, pomieszczeniach mieszkalnych, wszędzie tam gdzie pragniemy rozkoszować się przyjemną kompozycją zapachową opartą na ekologicznych olejkach eterycznych, którą tworzy: cynamon, goździk oraz pomarańcza. Tego rodzaju połączenie nasuwa wyłącznie pozytywne skojarzenia, poprawiając przy tym samopoczucie nie tylko wtedy kiedy chcemy sobie poprawić nastrój. Praktyczne opakowanie, mimo, że mieści w sobie jedynie 125 ml wystarcza na bardzo długo. Rozpylany zapach nie ulatnia się zbyt szybko, co uważam, że jest bardzo dobrą rekomendacją dla ekoAromatu, którego obecność w domu nie musi ograniczać się wyłącznie przed i w trakcie świątecznych przygotowań.

ekoAromat i ekoŚwieca PAT&RUB Cynamon-goździk- pomarańcza

Chyba nic tak nie podkręca wieczornej atmosfery jak możliwość spędzenia czasu w otoczeniu palących się aromatycznych świec. Jeżeli jesteście nadal spragnione mocne nuty cynamonu, goździka i pomarańczy polecam ekoAromatyczną świecę PAT&RUB. Jej aromat jest tak wyczuwalny dla zmysłów, że nic tylko się relaksować przy tej cudnej kompozycji naturalnych olejków eterycznych.  To, co istotne produkt ten zawiera 100% wosk sojowy, dzięki czemu świeca podczas palenia się nie jest gorąca i można ją bez obaw przenosić z miejsca na miejsce do różnych pomieszczeń wypełniając je rozgrzewającym zapachem, mmm. Producent wspomina, że jest to „produkt silnie uzależniający”. Muszę przyznać- to fakt, dlatego też zalecam ostrożne dawkowanie bo czas palenia wystarcza na ok. 30 godzin.

 ekoAromat i ekoŚwieca PAT&RUB Cynamon-goździk- pomarańcza

Zestaw ekoAromat+ ekoŚwieca to również doskonała propozycja na prezent dla najbliższych, co z pewnością docenią, ponieważ składając zamówienie przez sklep internetowy PAT&RUB otrzymamy zapakowany go w „surówkowy” lub filcowy elegancki woreczek. Produkty dostępne wyłącznie w sklepie online, cena za oba produkty w zestawie prezentowym 79,93 zł. Pamiętajcie, że co jakiś czas obowiązują dodatkowe rabaty na całość zakupów wówczas ekoAromat jak i ekoŚwieczka (można je zamówić również jako pojedynczy produkt) mają znacznie korzystniejszą cenę. Proponuję na bieżąco obserwować fan page’a PAT&RUB prowadzony na Facebook-u na którym pojawiają się także konkursy oczywiście nagrodami są naturalne kosmetyki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*