cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

Cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

Cukrowa pianka peelingująca do mycia to jeden z tych kosmetyków, po który sięgnęłam ot, tak „z ciekawości”, żeby spróbować takiej formy prysznicowego umilacza. Jest to produkt będący już od dłuższego czasu w ofercie polskich kosmetyków Organique. Do wyboru mamy trzy warianty zapachowe: mrożoną herbatę, owocowy koktajl oraz pinakoladę. O tym ostatnim, przeczytacie we wpisie. Czteromiesięczna pauza od przygotowywania blogowych wpisów zrobiła swoje, dlatego też z tym większą przyjemnością (na ile to tylko będzie możliwe) postaram się opisać kosmetyczne wrażenia z minionych miesięcy/ tygodni. Szczerze liczę, że na tym jednym wpisie się nie skończy, bo chciałabym na nowo rozpocząć blogową reaktywację. Nie przedłużając, powrócę jednak do opinii o cukrowej piance Organique.

cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

Z trzech wspomnianych aromatów najbardziej przekonał mnie wariant pinakolady, wyrazisty, nieco kwaskowaty i pobudzający (niemalże tak samo jak kolor kosmetyku). Konsystencja choć wydaje się być „zbita” w opakowaniu, w rzeczywistości taka jednak nie jest. W kontakcie ze skóra jest delikatnie puszysta i co można poczuć posiada zanurzone maleńkie drobinki odpowiedzialne za właściwości peelingujące. Są one niezwykle delikatne, co dodatkowo uprzyjemnia korzystanie z kosmetyku.

cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

Produkt używam na dwa różne sposoby. Po pierwsze tak jak zaleca producent tj. niewielką ilość pianki nanieść na skórę, przemasować na sucho kolistymi ruchami, następnie dodać odrobinę wody w celu uzyskania piany, spłukać ciepłą wodą. Po drugie nakładam na już namoczoną skórę, decyzja należy do indywidualnych preferencji. Oba, pielęgnacyjne rytuały stwarzają ten sam rezultat w postaci odświeżonej, wygładzonej, miękkiej w dotyku i pachnącej…wakacyjnym klimatem- skóry. Korzystam z tej propozycji Organique szczególnie wtedy, kiedy mogę sobie pozwolić na mniej pośpieszny prysznic, aby przy okazji zapewnić sobie kąpielowy relaks. Czego i Wam życzę, kiedy wybierzecie dla siebie cukrową piankę peelingującą Organique. Polecam!

cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

Dostępność: sklepy stacjonarne, sklep internetowy marki.
Cena: 34,90 zł/ pojemność 200 ml

cukrowa pianka peelingująca do mycia Organique (pinakolada)

2 comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*