Płyn do demakijażu Pur Bleuet Yves Rocher

Bławatkowe ukojenie przy demakijażu oczu

Nawet najpiękniejszy makijaż oczu należy dokładnie zmyć tuż przed nocnym wypoczynkiem by wrażliwa skóra oczu i powiek mogła odpocząć oraz właściwie się zregenerować. Do demakijażu oczu niezbędny jest preparat, który skutecznie oczyści a przy tym będzie miał właściwości pielęgnacyjne. Wśród ostatnich propozycji, jakie miałam okazję w minionym czasie zastosować jest miniaturka Delikatnego płynu do demakijażu wrażliwych oczu Pur Bleuet marki Yves Rocher.

Płyn do demakijażu Pur Bleuet Yves Rocher

Szczerze przyznaję, że forma płynu jak najbardziej mi odpowiada, ponieważ płatek nasączony kosmetykiem szybko rozpuszcza makijaż i nie ma konieczności intensywnego pocierania oraz dodatkowego spłukiwania.

Zapach jest mało wyczuwalny (zaliczyłabym go do kategorii ziołowo- kwiatowej), za to przyjemny i wcale nieuciążliwy, co w przypadku tego rodzaju preparatu jest zdecydowanie na plus. Warto podkreślić, że w kompozycji produktu Yves Rocher nie ma parabenów. Odnajdziemy w nim m.in. wyciąg z bławatka bio, który jest odpowiedzialny za łagodzenie podrażnień, ukojenie i nawilżenie, co zresztą jest mocno odczuwalne przy stosowaniu tego kosmetyku.

Płyn do demakijażu Pur Bleuet Yves Rocher

Jako, że mam wrażliwe oczy płyn nie wywołał w moim przypadku żadnego dyskomfortu, wręcz przeciwnie świetnie poradził sobie ze zmywaniem zarówno tuszu do rzęs jak i cieni do powiek bez większego wysiłku. Moje oczy go w pełni zaakceptowały, także zakup pełnowartościowego Delikatnego płynu do demakijażu wrażliwych oczu Pur Bleuet marki Yves Rocher z przyjemnością dopiszę do listy produktów „must have”:)

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY
Odśwież obrazek

*